Bilgi Güvenliği Politikası

EticWeb, Hatay ilinin Dörtyol Vergi Dairesi’ne bağlı işletme olan Ahmet Sergen Alkan tarafından işletilmektedir. İşletme bundan sonra EticWeb olarak belirtilecektir.


EticWeb olarak, tüm ilgililere en üst düzeyde gizlilik ve güvenlik sağlamak için gerekli tüm önlemleri aldığımızı belirtmek isteriz. Yasalar gerektirmediği sürece, veri ve bilgileriniz kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır.

Bilgi Güvenliği ve Bilgi Varlıklarımızın her türlü riskini yönetmek amacıyla şu adımları atmaktayız:
-Kurumsal bilgileri ve tüm paydaşların bilgilerini önemli ve kritik olarak değerlendirerek bilgi güvenliği ile ilgili yasal zorunlulukları yerine getirmek,
-Kurumsal faaliyetlerimizin bilişim hizmetlerinin kesintisiz ve güvenli bir şekilde devam etmesi için gerekli altyapıyı sağlamak ve güvenlik tedbirlerini almak,
-Bilgi güvenliği yönetim sistemimizi ISO/IEC 27001 standardına uygun şekilde belgelemek ve sürekli olarak iyileştirmek,
-Tüm yasal mevzuata ve sözleşmelere uymak,
-Bilgi varlıklarına yönelik riskleri sistemli bir şekilde yönetmek,
-Bilgi güvenliği farkındalığını artırmak için teknik ve davranışsal yetkinlikleri geliştirici faaliyetler gerçekleştirmek.

Gizlilik politikamızı herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitemizde yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girecektir. Eğer politikada önemli bir değişiklik yapılırsa, kamuoyuna açık platformlar aracılığıyla sizlere bildireceğiz.